Antikvarinių laikrodžių supirkimas

antikvariniu laikrodziu supirkimas

Laikas-pinigai.

Brangiai įkeičiame vyriškus ir moteriškus rankinius laikrodžius, įskaitant šveicariškus. Veikiančius ir gerame stovyje.

Įkeičiame:

A.Lange and SohneArnold & Son, Audemars Piguet, Blancpain, Bovet, Breguet, Breitling, Buben & Zorweg, Cartier, Corum, Chopard, Cvstos, DeWitt, Franck Muller, Glashutte Original, Harry Winston, Hublot, IWC, Jaeger LeCoultre, Jaquet Droz, Montblanc, H. Moser, Officine Panerai, Omega, Patek Philippe, Parmigiani Fleurier, Perrelet, Roger Dubuis, Rolex, Romain Jerome, Tag Heuer, Ulysse, Nardin, Urwerk, Vacheron Constantin, Zenith, Tissot, Certina, Longines, Hamilton, Swatch ir kitus. 

Mes aptarsime galimybę įkeisti kitų markių laikrodžius.

Laikrodžio įvertinimo parametrai: - Išvaizda ir būklė; - Autentifikavimas (parametrų palyginimas, laikrodžio išvaizda su parametrais ir modelio nuotrauka, kurią gamintojas pristatė oficialioje svetainėje); - Komplektas (dokumentų ir originalių dėžių- nėra būtinas, bet padidins kainą); - Elementų surinkimo tikslumo laikrodžio tikrinimas (strėlės, logotipai, graviravimas, mechanizmas ir kt.).​

Antikvarinių laikrodžių supirkimas: parduoti galite dar paprasčiau

Antikvarinių daiktų pardavimas kartais tampa tikru iššūkiu: suinteresuotų pirkėjų paieškos trunka ganėtinai ilgą laiką, taigi, gali kilti minčių šiuos daiktus kam nors padovanoti ar paprasčiausiai išmesti. Vis dėlto, tikrai nereikia to daryti – antikvarinių laikrodžių supirkimas iš tiesų dažnose situacijose gali tikrai puikiai pasiteisinti. Jei dvejojate, ar supirkėjas gali pasiūlyti pačią palankiausią laikrodžių kainą, tiesiog susisiekite nurodytais kontaktais, ir labai greitai gausite pasiūlymą. Priežasčių, kodėl vertėtų kreiptis į supirkėjus, yra tikrai nemažai, taigi, apžvelkime pačias svarbiausias.

Greitesnis antikvarinių laikrodžių pardavimas

Jei namuose tam tikri daiktai tik kaupia dulkes, natūralu, kad kyla minčių kiek įmanoma greičiau jų atsikratyti. Pardavimo procesas kartais trunka ilgiau nei norėtųsi, todėl antikvarinių laikrodžių supirkimas tikrai dažnose situacijose gali būti pačia palankiausia pasirinkimo galimybe. Jei supirkėjo pateiktas pasiūlymas jums atrodys tinkamas, tokiu atveju beliks užbaigti sandėrį, ir jums nebereikės sukti galvos, kaip parduoti antikvarinius laikrodžius. Jei netikėtai pristigtų pinigų, antikvarinių laikrodžių pardavimas supirkėjams taip pat gali būti palankia išeitimi – juk pinigai gali būti gaunami dar tą pačią dieną.

laikrodziu supirkimas

Pardavimas be jokių pastangų

Jei tam tikrus daiktus nusprendžiama parduoti pavieniams asmenims, pirkėjų paieškos gali gerokai užsitęsti, o to tikrai norėtųsi išvengti. Gana dažnais atvejais daiktų pardavimo skelbimai yra talpinami populiariuose skelbimų portaluose, ir tikimasi, kad suinteresuotų pirkėjų atsiras ganėtinai greitai. Kartais iš tiesų pasiseka, ir parduoti daiktus pavyksta pakankamai greitai, tačiau nusiteikite, kad taip nutinka ne visada. Net ir tuomet, kai atrodo, kad jau aptarėte visas pardavimo detales, suinteresuotas pirkėjas paprasčiausiai gali persigalvoti, taigi, pirkėjų tenka ieškoti ir toliau. Taip pat svarbu paminėti, kad skelbimų talpinimas populiariausiuose skelbimų portaluose įprastai yra mokamas, taigi, tai reikalauja šiokių tokių išlaidų.

Pasiūlymą galite gauti nuotoliniu būdu

Nebūtina vykti į antikvarinių daiktų supirktuvę – pasiūlymą taip pat galite gauti ir nuotoliniu būdu, taigi, tai padeda sutaupyti laiko. Ką jums reikės daryti? Paprasčiausiai pasirūpinkite kokybiškomis parduodamų daiktų nuotraukomis ir pateikite kiek įmanoma išsamesnį aprašymą (paminėkite daiktų trūkumus, ir t.t.) Supirkėjai galės įvertinti parduodamų daiktų kainą ir netrukus galės pateikti pasiūlymą: jei jis jums atrodys tinkamas, tereikės aptarti tam tikras pardavimo detales. Taip pat galite iš karto nuvykti į supirktuvę – parduodamų prekių kaina bus nustatoma vietoje. Nesvarbu, kurią šių galimybių nuspręsite pasirinkti, galite būti užtikrinti, kad antikvarinių laikrodžių supirkimas bus greitas ir sklandus.

Pinigus gaukite iš karto

Supirkėjai už parduotas prekes atsiskaito iš karto, todėl tokia galimybė pasiteisina tuomet, kada nėra laiko laukti. Galite tiesiog nuvežti parduodamus daiktus į supirktuvę, ir tuomet, kada susitarsite dėl kainos, už prekes bus atsiskaitoma grynaisiais pinigais arba bankiniu pavedimu į nurodytą sąskaitą. Taip pat yra galimybė antikvarinius laikrodžius siųsti paštu arba per kurjerį – tokiu atveju su jumis bus atsiskaityta bankiniu pavedimu. Nors dažniausiai nusprendžiama patiems nuvykti į supirktuvę, tačiau tuomet, jei nėra galimybės to padaryti, daiktai gali būti perduodami per siuntų pristatymo tarnybas. Taigi, visai nesvarbu, kur jūs gyvenate, parduoti nereikalingus daiktus galėsite iš tiesų greitai ir sklandžiai. Galite būti užtikrinti, kad antikvarinių laikrodžių supirkimas bus tikrai palankia išeitimi, tuomet norite šiuos daiktus parduoti kiek įmanoma greičiau. Jums tereikia pasidomėti supirkėjų siūloma kaina, ir tuomet, jei ji jums atrodys tinkama, netrukus galėsite užbaigti sandorį, ir pinigai bus sumokami iš karto.

Pradėti Kaip tai veikia?